Rule

Je potřeba povolení pro provozování arkádových automatů?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je někdo v této věci znalý a dokázal by mi říci zda je potřeba nějaké povolení na provoz arkádových automatů, jelikož já našel pouze poplatek za provoz výherních hracích automatů. Znamená to tedy, že arkádový automat mohu provozovat jak se mi zlíbí bez jakéhokoliv speciálního povolení?

Odpovědi
Drap

Provozovat ho samozřejmě můžeš. Neni nic, co by ti to zakazovalo. Pokud to ovšem bude zdarma. Pokud budeš chtít vybírat peníze, musíš mít povolení