Avatar uživatele
anickakocick

Je potrat podle Vás správný a dobrý nápad?? 😎🤗🤗😇😇♥️

Jen ze zajímavosti, taková malá diskoška tady, ale mě se to netýká. Díky, posílám lásku ♥️♥️

Zajímavá 0 před 555 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Dvorní šašek

Ne, v drtivé většině ne. Pokud k němu dojde, je to do jisté míry i selhání společnosti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mravenec

Záleží na okolnostech. Za mě raději babybox a dítě do rukou těm, co o něj budou mít opravdový zájem a např. ze zdravotních důvodů jej mít nemohou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dubraro

Je to zoufalý nápad v zoufalé situaci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Tak ne každý souloží, protože chce dítě nebo holčičku. Bohužel, taková je doba. A to je zřejmě třeba chápat. Věřila bys, že mnoho zástupkyň něžného pohlaví souloží výhradně pro peníze??? 🤷‍♂️ Ale i ta nejtvrdší souložnice by měla mít samičí pudy přirozeně nastaveny tak, že bříško i ji nakonec zlomí a svede na správnou cestu pokání a výchovy, plnou mateřského citu a lásky (ale píši to jen jako pozorovatel odjinud, z jiné dimenze).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

V některých případech je to nutnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lotr2008

Ano, podle mě je to správné, tomu „člověku“ je to jedno, ten ani neví, že existuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Není to nápad, ale často nutnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Nehodlám někoho odsuzovat bez znalosti okolností. Ale souhlas s kolegy, zejména Šaškem a Dubrarem. V naprosté většině případů to podle mně rozhodně není dobrý nápad. Já považuju počatého člověka za téměř plnohodnotného. A taková úvaha: Mám pocit, že ti samí lidé, co křičí jak žena musí mít právo na potrat, protože jde o její tělo a její svobodu, tak potom stejně hlasitě křičí, že domácí porody musí být přísně zakázány a postihovány protože jde o ohrožení zdraví nenarozeného dítěte.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mravenec

Proč máš jako kategorii dotazu – Asie?

Avatar uživatele
zjentek

Protože někde tam v zemích třetího světa můžeš v poho potratit 🤷‍♂️

Avatar uživatele
Filip84

Mravenec: protože je to další klon našeho trolla, to je celý příběh, jako. 🙂

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Cestování