anickakocick

Je potrat podle Vás správný a dobrý nápad?? 😎🤗🤗😇😇♥️

Jen ze zajímavosti, taková malá diskoška tady, ale mě se to netýká. Díky, posílám lásku ♥️♥️

Nejlepší odpověď
Dvorní šašek

Ne, v drtivé většině ne. Pokud k němu dojde, je to do jisté míry i selhání společnosti.

Další odpovědi
Mravenec

Záleží na okolnostech. Za mě raději babybox a dítě do rukou těm, co o něj budou mít opravdový zájem a např. ze zdravotních důvodů jej mít nemohou.

dubraro

Je to zoufalý nápad v zoufalé situaci.

zjentek

Tak ne každý souloží, protože chce dítě nebo holčičku. Bohužel, taková je doba. A to je zřejmě třeba chápat. Věřila bys, že mnoho zástupkyň něžného pohlaví souloží výhradně pro peníze??? 🤷‍♂️ Ale i ta nejtvrdší souložnice by měla mít samičí pudy přirozeně nastaveny tak, že bříško i ji nakonec zlomí a svede na správnou cestu pokání a výchovy, plnou mateřského citu a lásky (ale píši to jen jako pozorovatel odjinud, z jiné dimenze).

paul1

V některých případech je to nutnost.

Lotr2008

Ano, podle mě je to správné, tomu „člověku“ je to jedno, ten ani neví, že existuje.

elkon

Není to nápad, ale často nutnost.

Dochy

Nehodlám někoho odsuzovat bez znalosti okolností. Ale souhlas s kolegy, zejména Šaškem a Dubrarem. V naprosté většině případů to podle mně rozhodně není dobrý nápad. Já považuju počatého člověka za téměř plnohodnotného. A taková úvaha: Mám pocit, že ti samí lidé, co křičí jak žena musí mít právo na potrat, protože jde o její tělo a její svobodu, tak potom stejně hlasitě křičí, že domácí porody musí být přísně zakázány a postihovány protože jde o ohrožení zdraví nenarozeného dítěte.

Mravenec

Proč máš jako kategorii dotazu – Asie?

zjentek

Protože někde tam v zemích třetího světa můžeš v poho potratit 🤷‍♂️

Filip84

Mravenec: protože je to další klon našeho trolla, to je celý příběh, jako. 🙂