JájsemRaibek

Je platný gól ve fotbale v tomto případě?

Hráč kopne do soupeřovi branky míč.
Brankář je shodou okolností ne před bránou, ale v bráně za brankovou čarou.
Míč, který kopl hráč se od brankáře za čárou odrazí (v tuto chvíli by se mělo jednat o gól).
Hráč nebo druhý hráč chytne odražený míč od branáře a znovu jej kopne do brány.
Jedná se o jeden gól, nebo o dva góly?

Odpovědi
Hans51

Jeden gól, protože po každém vstřeleném gólu musí následovat výkop provedený tím týmem, který gól inkasoval. To se ve Vámi popisovaném případě nestalo 😉

nikeroska

jeden gól, po každém padnutém gólu se musí odpískat a následovně rozehrát z půle ;)

linhi2002

Jedná se o 1 go'l protože po 1 střele už měla být přerušená hra