Rokio

Je normální, že obsluha jídelny, kam chodím, každou moji třetí návštěvu způsobí škodu na majetku?

Pokud obsluha přinese jiné jídlo než si zákazník objednal, je to škoda na majektu.

Tohle tam kuchaři dělají často.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
cappuccino

jiný názor

Rokio, zajimave je, ze tyhle veci s deji jenom tobe! Bud je tam necim provokujes, nebo uz te znaji a delaji ti to schvalne, anebo si to proste dovoluji, protoze vedi, ze si to nikdy nezkontrolujes!
Kazdopadne takovehle banality se resi primo na miste anebo v rodine, ale ne tady. Tady ti nikdo nepomuze. Ani neni jak. Musis si to vyresit sam. A ja jsem presvedcena, ze ty moc dobre vis, jak!!
Jak se rika: Tady places na spatnem hrobe!

Další odpovědi
Drap

jiný názor

Choď jinam a nás neotravuj problémy vaší rodiny v místní jídelně u nádraží.

Filip84

jiný názor

**Legenda o jídelně XXIX.
**
Samozřejmě, že je to normální, proč by to nemělo být normální?

Nedávno jsme tady probírali, co by kdyby všichni na světě mluvili jenom pravdu: kdyby všichni na světě mluvili jenom pravdu, z počátku by z toho byly problémy, možná i nějaká válka / nepokoje / revoluce, nebo tak něco, ovšem za pár generací by nebyl na světě nikdo, kdo by poznal lháře – protože lháře poznáš jedině tak, že tě jich několik v životě obelže. A pak by se našlo pár dobrých lhářů, a ti by zavedli na světě diktaturu, jaké ještě nebylo rovno. Tou by lidé prozřeli, a za čas by se svět vrátil zpátky do zaběhnutých kolejí.

Kdyby nebyli špatní hospodští, špatné jídelny, nevážili bychom si dobrých hospodských, dobrých jídelen a tak podobně. Tohle se řeší r e k l a m a c í, nikoli vypisováním na odpovedi.cz, nebo někde jinde, protože mejlit se může každej, učenej, nebo nevzdělanej blbec, mejlej se i ministři. A když to host sežere, hospodský nemůže vědět, že udělal něco špatně.

Když bys nebyl s tím, jak naložili s Tvou reklamací spokojen, tak se to řeší tak, že budeš chodit do jiné jídelny. Nebo si vařit doma, neřeší se to vypisováním na odpovedi.cz, nebo někde jinde.

zjentek

ne

Co takhle poslat tam ČOIku? To tě zatím nenapadlo? Nebo seš snad dobrovolným trpitelem?

Všeobecně jde o „malé věci“. Prošel sis někdy vyúčtováním za elektřinu, komu platíš a za co? A beztrestně (stačilo si upravit zákony k obrazu svému a je to, hověz drží pysk), ani ČOI či regulační ústavy ti nebudou schopny pomoci proti zlodějině posvěcené zejména vrchními představiteli ČRdele. A toto tě může potkat i s jídlem, takže zatím klídek. I když, ono se to už asi děje, některé jídlo už není jídlo, když současně půjdeme do detailu jeho častého složení. Tak se alespoň lacino napij, když už jídlo stojí za houby. Příští rok už se za takové peníze jako nyní, vody nenapiješ a její pití si UŽ ROZMYSLÍŠ!!!

iceT

ne

Není to normální, ale stát se to může.
Je tady ale jedno velké ALE…
Nedomnívám se, že kuchaři svévolně vaří jiná jídla, než jakou jim obsluha přinese objednávku.
Dále mám trošku problém s tou jídelnou. Je to jídelna nebo restaurace?
V restauraci bych obsluhu pochopila.
V jídelně, jaké si pamatuju, ti u pultu na talíř kydnou to, co si vybereš. Odneseš si to ke stolu, a pokud jsi slušný host, tak použité nádobí odneseš tam, kam se odkládá. Žádná obsluha.
V restauraci se o nic nestaráš. Obsluha ti jídlo přinese a po tobě i uklidí.
Nevím, možná máte jinou jídelnu.
Pokud se donese jiné než objednané jídlo, tak tebe to nemusí zajímat, škoda na majetku sice nějaká vznikne, ale určitě ne tobě.
A pokud se to děje pouze tobě, zvážila bych změnu stravovacího zařízení.

Dvorní šašek

ne

Blbost a změň kantýnu.