ivosek2

Je normální dávat fotky svého novorozeného dítěte každý den na facebook?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

To je nová laktační psychoza:-DDD

Není to normální, normální matka to nedělá.

Další odpovědi
anonym

Není,je to posedlost dnešních lidí,co vše jsou schopni na ten bulvární server vložit.

anonym

Tak jestli to je pro kamarádky, které tím žijí, tak se to snad omluvit dá, ale pokud pro veřejnost, tak to bych nikdy neudělala, a třeba profilovka, na které nejsem já, ale moje dítě, tak to teda je vůbec vrchol, nesnáším to

mojitek

Určitě to normální není.To už je vyloženě degenerace. Znám lidi,kteří když se třeba říznou do prstu tak to vyfotí a daj to na FB. To je fakt úchylný
Doplňuji:
Pavel Kohan : ale to snad ví každý že je to jen jeho věc. A za 30 let-kdo ví co bude.Ale rozhodně to normální není

Šidlo

je to v podstate trestné…dieťa má od narodenia právo na dôstojnosť, súkromie a ochranu osobných údajov

ohliadnuc od toho, že je to úchylné, nechutné a totálne sebecké od rodičov, je to celkovo nebezpečné

každá, aj úplne nevinná informácia sa dá aj po rokoch zneužiť na milión spôsobov

ale tak, ak na fb kvitnú konšpirátori, komunisti, nackovia a náboženskí fanatici, koho by zaujímali rodičia konštntne porušujúci práva svojho dieťaťa.....

Pavel Kohán

Za 30 let bude nenormální to nedělat.. Beztak je to věc toho co tam ty fotky vkládá .)
Doplňuji:
(osobně mi to ale sympatické nepřijde)

setapouch

Co je normální? Co za normální považuju já? Co akceptuje většina populace? Co akceptuje nezanedbatelná část populace?

Nechtěl bych být v kůži toho dítěte a svému bych to teda neudělal, ale asi to už normální je.

cochee

U některých bohužel ano.