Avatar uživatele
ivosek2

Je normální dávat fotky svého novorozeného dítěte každý den na facebook?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? mojitek, zzzlatokopka před 3257 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzlatokopka

To je nová laktační psychoza:-DDD

Není to normální, normální matka to nedělá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Není,je to posedlost dnešních lidí,co vše jsou schopni na ten bulvární server vložit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tak jestli to je pro kamarádky, které tím žijí, tak se to snad omluvit dá, ale pokud pro veřejnost, tak to bych nikdy neudělala, a třeba profilovka, na které nejsem já, ale moje dítě, tak to teda je vůbec vrchol, nesnáším to

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Určitě to normální není.To už je vyloženě degenerace. Znám lidi,kteří když se třeba říznou do prstu tak to vyfotí a daj to na FB. To je fakt úchylný
Doplňuji:
Pavel Kohan : ale to snad ví každý že je to jen jeho věc. A za 30 let-kdo ví co bude.Ale rozhodně to normální není

Upravil/a: mojitek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Šidlo

je to v podstate trestné…dieťa má od narodenia právo na dôstojnosť, súkromie a ochranu osobných údajov

ohliadnuc od toho, že je to úchylné, nechutné a totálne sebecké od rodičov, je to celkovo nebezpečné

každá, aj úplne nevinná informácia sa dá aj po rokoch zneužiť na milión spôsobov

ale tak, ak na fb kvitnú konšpirátori, komunisti, nackovia a náboženskí fanatici, koho by zaujímali rodičia konštntne porušujúci práva svojho dieťaťa.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pavel Kohán

Za 30 let bude nenormální to nedělat.. Beztak je to věc toho co tam ty fotky vkládá .)
Doplňuji:
(osobně mi to ale sympatické nepřijde)

Upravil/a: Pavel Kohán

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Co je normální? Co za normální považuju já? Co akceptuje většina populace? Co akceptuje nezanedbatelná část populace?

Nechtěl bych být v kůži toho dítěte a svému bych to teda neudělal, ale asi to už normální je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

U některých bohužel ano.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví