Lgee

Je normální, co chce tato holka udělat?

Holka má komplexy ze vzhledu (jinak je velmi hezká) a chce jit na plastiku, udelat si tetovani, percing, umele nehty, ještě před rokem neměla nic.
A také je posedlá celebritou.

Odpovědi
Justin1

To mi nepřipadá normální. Před změnou vzhledu i po změně bude platit, že se ta holka někomu líbí a někomu ne, ale po té změně se podle mě bude líbit spíš extravagantním lidem a možná si zavře cestu k některým profesím a k případnému vyšetření magnetickou rezonancí.

Čecho_slovák

Pryč od ni. Zanedlouho se bude chtít přeoperovat na chlapa.

Weirdquestio

Ne, hlavně ji je třeba co nejdříve odradit, svého rozhodnutí by mohla brzo litovat. Navíc časem najde někoho, kdo ji bude mít rád za to, jaká je.

Lgee

Ale ona touží po slávě, pozornosti.

Lgee

Má komplexy z toho že neni „dokonalá“ a vizi v celebritě.

Lgee

Weirdqueatio – dvakrát ji někdo odmítl, a chce se líbit uplně všem, což samozřejmě nejde, a plastikou se úplně znetvoří.

Justin1

Dvakrát? To ještě není moc. Mě holky odmítaly 18 let, než jsem poznal tu, která se stala mou manželkou. Jsem rád, že moje manželka vypadá přirozeně a netoužila nikdy po umělotinách v těle.

Lgee

Ale ona touží po slávě, pozornosti.