441997tomas

Je normální abych udělal max. 2 opakování sed lehů bez zapření nohou?

Jinak něco o mě aby jste byly v obraze proč mě to štve : cvičím už dva roky s vlastní vahou dosáhl jsem do bodu kdy dokážu Human flag, back lever atd:. Výška 184 váha 75. Předem díky za odpovědi…
Doplňuji:
Jde mi o to že je to jediný cvik co mi nejde pokaždé zvednu nohy co se o to pokouším. Co s tím mám dělat? Je na tom někdo z vás taky tak ?

Nejlepší odpověď
Beer4Real

Co to je za kódy? :O
seš z téhle planety nebo si přiletěl z jiné galaxie?

Další odpovědi
badisko

?…

Nazdar Bazar

Hlavní je že cvičíš, to stačí nikdo není dokonalý.

huxa

Problémem nejspíše je, že děláš trochu jiné lehsedy, než dělají ti, bez zapření nohou.

plavala

Zkus natáhnout nohy, posuneš těžiště. Teď jsem to jinak zkoušel. Sportuju lehce a nepravidelně a nedělá mi ale problém udělat sedlehů bez zapření nohou mnohem více.