xin

je normální aby se majitel bytu ptal mě na takové otázky??? (chci pronajmout)

jako třeba co kde studuji,sporty,znám­ky a další docela osobní věci

Nejlepší odpověď
hanulka11

asi ho zajímá s jakými lidmi se stýkáš …ale spíš je jen zvědavej – nejsi povinnen mu to říkat

Další odpovědi
mosoj

Odpovědět můžeš na co chceš. On pro změnu může pronajmout také komu chce. Nic tak hrozného vědět nechtěl.

Nechápu smysl otázky!!!

cukrar

xin, a to buďte rád, že se Vás nevyptává zvědavá sousedka na:
proč by to nemělo být normálná aby se majitel zeptal na informace a popřípadě nabídl pomoc třeba se studiem, sportem, známkováním a dalších …jakých osobních věcí?

Mapel

Z jeho hlediska to normální je, ale nemusíš odpovídat. Dělá si obrázek komu bude pronajímat byt a zda tam bude parta feťáků a krásně mu zdevastují byt, nebo běžní studenti.