Ondrej01

Je nelegální být na webkameře za Justina Biebera ? 😁

Zdravím, našel jsem úžasný návod na to, jak nahrát záznam Justina Biebera na webkameře na moji webkameru, tím pádem třeba při videohovoru mě všichni uvidí jako jeho. Chtěl bych si takto vystřelit z naivních američanů na chatroulette.com (online webchaty s náhodným partnerem.. :D), ale mám strach aby to nebylo nelegální. Co myslíte?

Odpovědi
Efchen

Myslím,že vydávat se za někoho jiného písemného souhlasu nebo alespoň bez jeho vědomí je vždy nelegální.