Horryk

Je nějaký rozdíl mezi .crdownload a .mp4? Viz popis.

Stahoval jsem dlouhé video, bohužel prohlížeč se mi při tom sekl. Tím zaseknutím se mi to ale nepřestalo stahovat, tak jsem počkal, až se to celé stáhne. Ale na konci stažení videa to zůstalo v .crdownload a nezměnilo se to na .mp4, jak vždy bývalo. Jak jsem se díval, video je celé, akorát typ souboru je .crdownload místo obvyklého .mp4. Následně jsem resetoval prohlížeč a zajistil, aby se mi .crdownload video nevymazalo. Typ souboru asi nelze změnit, tak bych se chtěl zeptat, jestli je nějaký velký rozdíl mezi .crdownload a .mp4. (třeba nemožnost uploadu, horší … apod.)

Nejlepší odpověď
icurusL

Jestli ti soubor zůstal s .crdownload příponou, tak je ti bohužel k ničemu. Chrome při stahování vypisuje data přímo do tohoto souboru, a pokud není soubor celý, tak se nezmění na stahovaný (originální) soubor. Jestli si myslíš že je soubor celý, můžeš zkusit přejmenovat příponu na tu kterou chceš (v tomto případě mp4) a zkusit to spustit nejvhodněji ve VLC přehrávači, ale myslím si osobně, že to nevyjde.

Další odpovědi
anonym

Pokud má soubor extenzi crdownload namísto pravé extenze příslušné jemu datovému typu znamená to velmi pravděpodobně že NENÍ úplný (je ho jen část,jeho stažení pomocí Chrome prohlizece nebylo dokončeno) …

Určitě bych takto poškozený soubor dál nešířil a nikam neuploadoval.

Dochy

Jo, je mezi nimi rozdíl.
mp4 je koncovka pro video
.crdownload je koncovka pro soubor právě stahovaný prohlížečem (chrome, nebo něco příbuzného)

Pokud je to sažené opravdu celé, zkus to přejmenovat. ten soubor nemá jiný formát, jen možná není stažený celý. Některé formáty jsou přehrát i když soubor není úplný, tak je možné, že to třeba půjde a budou Ti chybět titulky na konci…

anonym

Pokud jde video v pořádku přehrát, lze .crdownload přepsat na mp4 a neměl by bejt problém.

Já když si stahuju film (z legálních zdrojů, jak jinak, že?) tak ho už při stahování sleduju, u formátu mkv to jde (nikdy jsem nezkoumal jak to vlastně funguje).
Při stahování se mi objeví 2 soubory: film.mkv a film.mkv.part.
Ten film.mkv.part lze přehrát. V normálním případě se nakonec oba soubory v podstatě sjednotí a zůstane mi jen film.mkv, ale když mám jeden ze souborů otevřen, systém s ním nemůže manipulovat a zůstanou mi oba soubory.
Film.mkv smažu a zdruhýho souboru umažu .part a tadá.

Horryk

Soubor měl příponu .mp4 již od začátku.

Dochy

„Ale na konci stažení videa to zůstalo v .crdownload a nezměnilo se to na .mp4“
Tak mp4 nebo crdownload? Teď mám skoro pocit, že si z nás děláš legraci…