Je nějaká mapa konopnýho světa, kde je jasně vidět, ve kterých zemích není problém dát si na ulici špeka?

Odpovědi
Drap

Myslím, že oficiálně taková mapa neexistuje.

ivzez

Na 99,999 % neexistuje.
Určitě ne oficiálně.

Chinchilla

Speka si dat muzes kdekoliv kdyz mas jistotu ze te pri tom nikdo neuvidi,
ze te nenaprasi dealer, ktery spolupracuji s mistnimi policajty, nebo ze te
nekdo nevyhmatne jak prevasis nejake huleni.
Rozdilna je akorat mira risku, kterou pri tom riskujes kdyby te nekdo vyhmatl
… tvrde to zejmena muze byt v nekterych Asijskych statech jako Thajsko, Indonesie nebo nekterych arabskych zemich na blizkem vychode.
Kdyz si das speka nekde na horach v prirode nebo na venkove kde neni po policajtech ani vidu ani slechu tak ti nic nehrozi.