with.love

je nějaká aplikace jako Polyvore (více v popisu) ke stáhnutí na android?

jak možná někteří víte, polyvore.com je stránka, na které si můžete různě kombinovat oblečení a doplňky i ostatní a vytvářet tak vlatní koláž. Chtěla bych něco podobného jako aplikaci, ale nemyslím nějakou hru pro děti- aby tam byly normální fotografie oblečení, nebo abych je tam mohla nahrát a uložit. znáte někdo něco podobného?

Odpovědi
sofie101

Kaleidoskop, se dá stáhnout na android, ale kombinovat se tam nejak nedá. Je to spíše o fotkách oblečení (vetšinou na holkách) ale aspon něco, spojeného s oblečením :)