Kerynka

JE neaký šampon který vám nabarvý vlasy na blondato?nebo barva na 6 umití a pak že se to smyje?

sem od přírody hnědovláska a nechci mýt trvalou blond barvu ale třeba jen na smytí která je nejlepší, :)

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Vybodni se na parádu a věnuj se škole.

Další odpovědi
iceT

Balčo,v tom případě tvoje odpověď tady taky nemá co dělat-jednak není odpovědí na otázku a jednak není slušná vůči jmenovanému.Ta­zatelka má ve dvou větách nejmíň sedm chyb,takže by asi fakt měla raději učit a ne si barvit vlasy.

Lucijej

Existují. Třeba od Palette. Otázkou je, jestli ti to na tvých tmavších vlasech chytne. Tyhle šampony neobsahují zesvětlovač, takže záleží, jak hodně /málo tmavé vlasy máš. Tyhle barvící šampony jsou určené spíš na zvýraznění původní barvy nebo ztmavení.
Jsou k dostání v drogérkách v regálu s barvami, akorát nejsou v krabičce, ale v pytlíku na jedno použití.

Damiana

Neexistuje – pokud máš hnědé vlasy. Zesvětlení probíhá vždy tak, že se během barvícího procesu „odebírá“ z vlasu barevný pigment, doslova se odstraňuje původní, tmavší barva. Odbarvení je vždy permanentní (narozdíl od obarvení) a vlasy pak musí odrůst (nebo je můžeš nabarvit či jinak dotónovat). Takže pokud se chceš stát blondýnkou (a která žena po tom alespoň jednou v životě nezatoužila?:-)), musíš vlasy zesvětlit. Teprve pak – aby byl výsledek viditelný – si můžeš klidň aplikovat smývací barevné přelivy a šampony podle „chuti“.

balca

Děda Louda: O takové rady tady nikdo nestojí-znáš šampon? Neznáš. Tak sem nepiš.

aďa66

Znám pouze pěny ;) ale musíš si pěnu namasírovat všude.. doma máme pouze oranžovou a červenou to víš mi je používáme jen an pramínky :D