sesednizkola

Je na Štědrý den otevřené Tesco na Zličíně v Praze, které je nonstop, nebo ho také zavřou?

Chci jit nakoupit ne na pumpu a myslím si, že na tom Zličíně by otevřeno mit mohli?

Nejlepší odpověď
gecco

Dneska bylo otevřeno do13:00 a znovu se otevírá v sobotu v 8:00, zítra je zavřeno…
Takže ti zbývá jedině ta benzinka…
😉

Další odpovědi
ReHu

I non-stopy zavírají. Aspoň většina.

iceT

Ježiš, tady někdo nevydrží bez otevřenýho obchodu? Víš, ti lidi, co tam jsou zaměstnaný taky chtějí posedět o štědrém večeru a vůbec o vánocích a jiných svátcích v klidu doma.