afro.minerva

Je možnost nahrát si vlastního avatara?… (otázka i pro administrátory)

Zajímalo by mě, jestli by jste ocenili možnost nahrát si vlastního avatara. Třeba i vlastní fotografii. Já bych tuto možnost velice uvítala.

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

To já vůbec ne, naopak, bylo by to pro mne takové rušivé a vůbec zbytečné. Toto není jako facebook :/

Další odpovědi
Miroslavst

Jsem pro. Dal bych si tam svůj ksicht, aby každý viděl jaký pitomec jim radí :D

Jahoda

Já jsem jednoznačně pro!! Ale zárověň souhlasím s Badem-Kdo by své foto nechtěl nahrát a rád by zůstal u svého „avatara“, bylo by to také dobré ;o)

anonym

já bych byl taky pro.
ještě dodávám,vždyť kdo by nechtěl,tak by nemusel,ne?

mojitek

Vlastni avatary nejsou jenom na facebooku,jsou bezne u skoro vsech webdiskuzi.Uz jsem to psal v nejaky diskuzi tady-proc nemit vlastni avatar???Jsem pro.