Pajus89

Je možné, že ke spálení 10 000 kcal stačí 100 minut chůze?

Podle jednoho internetového serveru mi to tak vychází, ale nechce se mi tomu moc věřit
Doplňuji:
Je asi myšleno rychlejší chůze, ne procházení po městě…i tak tomu nevěřím

Nejlepší odpověď
kocickaaa

Deset tisíc ? :D myslím, že to je nesmysl… možná tak sto, neboť chůze je nejpřirozenější způsob pohybu takže potřebuješ minimum kalorií, ano asi myšleno rychlejší chůze, také nevěřím, 1O tisích je moc …

Další odpovědi
arygnoc

240–360 kcal za hodinu si žádá chůze rychlostí 6 km/h, bruslení, míčové hry, pomalý tanec, pomalé plavání. http://zena-in.cz/clanek/jaka-je-vase-denni-spotreba-energie/katego­rie/energie/ru­brika/snidane

tedy:
ano, ale se slonem na zádech, chůze po řebříku (směrem nahoru) do 115. patra, v potápěčském obleku a topením na hrudi.

jo, na ty olověné boty jsem skoro zapoměl.

suaeda

Vytvořil jsem si před časem tabulku v excelu, kde jsem nashromáždil z netu dost dat k hubnutí.
A tabulka říká:
Při 1 min. chůze vydáme 0,245 KJ (1,03Kcal)
takže při 100 min. chůze vydáme asi 103 Kcal.
Jen pro zajímavost na těch 100 min chůze si můžeme dopřát jen něco málo přes 20 gramů študenské čokoládky.
Hubnout není vůbec lidské.

Džuls

10 000 je hrozne veľa. Ak máš krokomer, treba si to overiť,ale z vlastných skúseností viem, že ak mám cez deň pohyb, nakupujem, idem peši, tak viac ako tých 400 nespálím… Ale to je normálna bežná chôdza.

aloevera5

Tak to mají na tom serveru chybu. Asi hodinovým během spálíš maximálně tak okolo 1.000 kcal. Takže je to kravina.

Napiš, na kterým serveru jsi to našla.