bolak

Je možné si jako občan ČR založit internetový obchod se sídlem v daňovém ráji?

Odpovědi
zzzzz

No jistě, že je to možné, vlastně si tam můžeš založit jakoukoliv firmu, je jedno jaký si občan, oni berou všechny .-))) Jak myslíš, že to dělají lobbisté, také jsou občani čr, založí si tam firmu na akcie na doručitele (bez jména) a šupem přihrát nějakou pořádnou státní zakázku pokud možno ještě dotovanou z EU.

bolak

zzzzz: no a není to nějak mimo zákon? případně jak se to teda dělá? :)