Secret

Je možné sehnat vape pod 18 let?

Odpovědi
Edison

V Číně… U nás jen podvodem.

Mc Merkurion

… cígo, jako cígo >>> od 18 … ale možný je vše … když chceš porušovat zákony, musíš to umět, a ne schánět rady po netu …

Pruzkumnik

Jistě že jde koupit Vape když ti nebylo osmnáct, je to navíc česká značka ale to jistě víš
Třeba Bezkontaktní zapalování Vape na pionýra stojí 4444kč
https://eshop­.vape.cz/z2601-souprava-zapalovani-sz86
Pokud nejde o alkohol, tabák a jiné návykové látky, zbraně a podobně tak si lze objednat danou věc i když ti není osmnáct, jen na to musíš mít prachy
Ale když půjdešv létě na brigádu, tak na podzim už si to můžeš frčet na motorce aniž by ses musel starat o to jestli máš dobře nastavený odtrh a předstih a dělat s nimi jakoukoliv udžbu, protože Vape je bezúdržbové 😉

ivzez

Bohužel to možné je.