ladaI

Je možné propojit videorekordér VHS Thomson s TV přes set-top box a přehrávat kazety?

Videorekordér byl používán před zavedením T2 a asi nebude komunikovat.

Nejlepší odpověď
Hlada

Při propojení videa s televizorem nemá set top box žádnou funkci.
Je potřeba vědět, jaké výstupy má video a jaké vstupy má televizor.

Další odpovědi
Dochy

Naprostá většina TV má několik vstupů. Videorekordér pravděpodobně pojede přes SCART (obrovský konektor s nožovými kontakty na kabelu). Pokud máš SCART na TV volný, tak ho použij. Pokud máš přes SCART připojený STB, pak se podívej, zda STB nebo video nemá i SCART vstup. Pak je budeš moci řetězit… (to zařízení uprostřed, pokud není používáno, propustí signál z toho zařízení na konci)

anonym

Viz hlada, ale možná opomenul jednu možnost. Možná se ptáš na propojení skrze set top box proto, že ve svém televizoru máš vstup jediný a tak na set top boxu hledáš tzv. průchozí konektor … to se obávám že už dnes nenajdeš, set top boxy pozbyly průchozích scart konektorů už docela dávno a dnes je třeba ten VHS přehrávač připojit opravdu buď přímo do televizoru nebo do jednoduchého přepinatelného slučovače, jako je tento https://bit.ly/2M5MkCd

Edison

Pokud nenapíšeš přesné modely VŠECH přístrojů, jsou všechny rady irelevantní, vaření z vody.