kirilvla

Je mozne prihlasit auto do „Evidence vozidel TAXISLUŽBY“, je-li vuz koupen na uver?

Dobry den, chci koupit vuz na uver, a chci se ujistit, zda je mozne koupeny vuz NA UVER prihlasit do evidence taxisluzby pro provozovani taxi.

Dekuji

Nejlepší odpověď
Lamalam

Proč by to nemělo jít? Řekla bych, že většina soukromých taxikářů má auta na úvěr. Oni jsou strašně špatně placení a jinak než úvěrem by si auto opatřit nemohli.

Další odpovědi
lexx

samozřejmě, kupovat auto za hotovost je dnes krajně podezřelé kde na to vzal, byly případy že Tě prodejce nabonzoval políšům a měls co vysvětlovat, dokládat příjmy…

luky.1986

Samozrejme jde. V dnesni dobe cen, konkurence, chovani taxi sluzeb (pokuty za hlouposti, muset pracovat urcene dny atd.) pocet taxi, Vam doporucuji si to hodne rozmyslet. Platit funglovku superba, drat, naklady neni pr.. To bych s 600k nalozil jinak. Pokud tedy nechcete jezdit v ojetem Loganu:)