Karina111

Je možné cvičením na mini rotopedu zhubnout?

Slouží mini rotoped jen na rehabilitaci nebo je možné s ním i zhubnout?

Odpovědi
Disraeli

Dá se, ale musíš to dělat správně. Osobně bych se na to ale nespoléhal jako na jedinou, či primární aktivitu na hubnutí.

Jako fakt je tu i troll, který se z několika účtů ptá pořád na cvičení/hubnutí nebo se opravdu „100 lidí“ (za poslední týdny) na tohle neustále ptá?

elkon

Choď na delší procházky, jezdi na skutečném kole a nejez večer.

Karolina0307

Určitě je s ním možné i zhubnout. Jízdou na rotopedu se zvýší výdej energie, tím budete pak spíše v kalorickém deficitu, díky kterému se hubne. Já používám ještě spalovač Lipostick fit a 2× ročně očistnou kůru Colovada plus: https://www.co­ralife.cz/clan­ky-jak-vypada-prubeh-programu-colo-vada-plus/ Kilogramy jdou pak dolů snadno, mám rychlý metabolismus a vlastně pro to nemusím ani nic moc dělat.