Lgee

Je možné aby s tak drobnou postavou měla tato holka trojky prsa přirozeně?

Je možné aby měla 19 léta holka přirozeně trojky prsa a měla 54 kg a 175 cm?

Nejlepší odpověď
zjentek

Asi jo, já už tohleto viděl a dokonce multikulturálně, u žen různejch národností!
A pokaždý jsem si pokládal úplně tu samou otázku co ty- takový materiál, je toto možné?

Další odpovědi
Kepler

No to byste se divili! Za mlada jsem šel jenom po nich! Ty parametry rozhodně nenaznačují drobnou postavu spíše výraznou a štíhlejší.

shaman88

Fotka by nebyla? :O :D

Jinak si myslím, že hubená kost nemůže mít „trojky“. :))

katušš

Já měřím 174, vážím 56 a mám čtyřky. A 19 mi bude až za půl roku. Takže jo je to možné

still

Bez naked fota nemůžu posoudit :P