kapka

Je možné, aby počítač „zapomněl“ heslo k uživatelské­mu účtu?

Já ho určitě zadávám správně, ale přesto mi ho pc nebere. Máme tři účty, na všech stejné heslo, na dvou z nich přestalo heslo fungovat, na třetím se přihlásím bez problémů. Caps Lockem to není. Nikdo hesla neměnil, to vím jistě. Nemám vytvořenou zálohu pro resetování. Jde to nějak zařídit, abych se mohla přihlásit na ty účty, kde to teď nejde? Jeden z nich je účet správce. Já vím, je to divné, ale prostě se mi to stalo.

Doplňuji:
Je to win7. Dá se tedy teoreticky najít nějaký pomocný program na netu? jdu to hledat. Pomůžete mi?

Nejlepší odpověď
umrlec

A operační systém? Jestli to jsou nt/2000/XP můžete vyzkoušet nástroj NTPWD, který resetuje heslo na těchto OS. Nachází se na Hiren's BootCD. To si vygooglíte, stáhnete, vypálíte, nastavíte v biosu bootování z CD, strčíte CD do mechaniky, restartujete, měla by najet nabídka Hiren's a tam někde by měla být možnost spustit tenhle prográmek (NTPWD). Ale nevím, nezkoušel jsem to.

Další odpovědi
anonym

počítač ho určitě nezapoměl,ale třeba majitel zapoměl že ho změnil

Miroslavst

A zkusit změnit heslo a zadat tam to co bylo předtím a pak nový, třeba je jen někde chyba.
Pokud to nevezme ani tam, tak nevím.
Hela-změnit
Staré heslo: ******
Nové heslo: xxxxxx
Nové znovu: xxxxxx

panenka

Kapko tak to jsem ráda že nejsem jediná mě se taky dnes stalo když jsem potřebovala dceři otevřít meily .Ted na stole tu mám vytáhlé sešity a procházím stránky abych to heslo našla a zkusila ho zadat znovu.
Přinejhorším kliknu na neexistující heslo a nechám dceři poslat nové heslo a pak jí ho znovu zadám tak jak ho měla.

kapka

Buraku, nejsem desetiminutový Jack, nebo jak se jmenoval ten kluk z jednoho filmu, co si pamatoval všechno jen deset minut.
Taky nechápu co se děje, věřte, že jsem zoufalá. Proč by nemohlo být něco s pc? Je to jenom stroj. Já potřebuju vědět, co mám dělat, ne přemýšlet o jiném heslu, které prostě neexistuje.

kapka

Miroslave, to nejde. Právě proto, že to to nynější heslo nebere.

Miroslavst

Vrať systém do stavu kdy to šlo. Napiš mi mejl, já ti řeknu jak.
Obnovení systému.

kapka

Ok.

kapka

Panenko, já to heslo opravdu nezapomněla, vždyť říkám, že u jednoho z účtů mi funguje. Bohužel ne u správce.

panenka

já jsem ho dceři taky kapko zadávala správně a nejde mě se na její meil přihlásit nevím co se děje.Poprosila mě abych jí vyměnila na profilu fotku v meilu a ted tu s tím zápasím

kapka

Aha, tak to jo, špatně jsem to pochopila.

panenka

nic se neděje