Avatar uživatele
Kerynka

Je mi 15 mám jenom 168cm mužu si nechat předepsat růstové hormony?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Elk, anonym před 4662 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ponytail

Na tohle ti nikdo růstové hormony nenapíše, protože to je norální výška. Mně je 26 a mám 169 cm a malá nejsem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Elk

Mně je 51 a taky mám zhruba tuhle výšku. Růst se zastavuje přibližně po 20. roce života, takže ještě je čas – nezoufej!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

zbytecne starosti. mate normalni vysku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

168 ? – pro ženu krásná výška a ve svém věku ještě trochu povyrosteš. Přes 170 cm by si se mohla dostat.
Neláduj do sebe hormony.
Raději popřemýšlej co dělat, aby si se netrápila hloupostmi, které se ti zdají jako zásadní problém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Já měřím 163,moje sestra 164 a náš táta je tak o facku menší.
Říká se,že co je malé,to je milé-tak nezoufej.
Doplňuji:
Jo-a v našem paneláku bydlí slečna,zřejmě plnoletá,a je ještě menšího vzrůstu,tipla bych tak 150,možná i méně a je téměř dokonalá.

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martinacek

Šmankote, mě bude 30 a měřím 164 cm a nikdy mě to netrápilo, naopak holky na škole co byly vyšší jak 170 cm měly problémy…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sweee

Mě je 17 a měřím 159 cm. 168 cm je uplně normální výška a já ti jí závidim.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Me kdyz bylo 15 , nastoupila jsem do skoly , tak si pamatuji , ze jsme s emerili – ani nevim proc – vsichni a ja jsem s jednou spoluzackou vazila i merila stejne. Merila jsem 166 cm. A ted mam 174 . Tak je mozne , ze take jeste vyrostes. Ja jsem rada vysoka a urcite nenosim sandale , abych se " zmensila ". 🙂 Ale trauma bych nemela ani kdybych byla mensi. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džuls

A to sa ti zdá málo? Ja budem mať 21 a mám o centimeter menej ako ty. A náhodou je to super, lebo si môžem obuť topánky s akýmkoľvek opätkom a aj tak nebudem vyčnievať 🙂 Niekedy je menej viac 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Já mám padesát a měřím 164,na vojnu mě bohužel vzali,ve tvém věku jsem to taky řešil s panem doktorem Dolečkem,ale prožil jsem život v pohodě i s tou výškou.Dnes tvrdím,že každý normální chlap měří do 168 cm.Podívej se někde v muzeu na oblečení a brnění středověkých rytířů.Byli to většinou prcci a jak byli šikovní a akční.Zvládám práci daleko vyšších a mladších chlapů.Nebo chceš mít ve stáří potíže s páteří a zádami?U holky bych už vůbec nic podobného neřešil.Dnes se každý otáčí za malou holkou,než za přerostlou kobylou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Janichkah

Už by ti to stejně nepomohlo a navíc by jsi ztratila kvalitu kostí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví