Avatar uživatele
Deniss

je mi 13 jdu ke gynekologovi a měla jsem už sex. co bude doktor dělat až to pozná? co kdybych náhodou byla těhotná?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4330 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Děvče zlaté, a co by s tím měl dělat doktor? Ten si s Tebou asi neužíval. Starost bys měla mít Ty, jestli nejsi třeba těhotná, když si ve 13 užíváš nechráněný sex.
Doktor Tě vyšetří, udělá z toho nějaký závěr, který Ti sdělí (nebo mamince, pokud s Tebou půjde). Kdybys byla těhotná, tak to budeš muset s rodiči nějak řešit.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

mamička má 26?

tak sa jej opýtaj.

inak si myslím, že doktorovi je to fuk, pokiaľ nie ste tehotná.
mala by ste si zistiť, ako sa NESTAŤ tehotnou (najlepšie je sa sexu venovať rozhodne neskôr – tak o 3 až viac rokov najmenej).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Protiva

Asi to bude lékařské tajemství.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Musíš to svést na Romy že tě přepadli a je to vyřešené.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Já se obávám, že asi budeš předvolána na Policii, protože se asi bude jednat o nějaké znásilnění, sexuální nátlak či něco podobného.

Smí se od 15.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lyn

Holky, když už postrádáte zodpovědnost, mějte aspoň trochu hrdosti. Odse*** to rodiče, ty se nebudeš schopná o dítě postarat ani psychicky ani finančně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ZangetsuTS

každý doktor je jiný
jednoznačně se to říct nedá
Teoreticky dá ale nemusela by to být pravda tak ti nechci lhát

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lakeysha

Tak teoreticky se panny nevyšetřujou přímo, ale skrz konečník, takže třeba to ani nepozná(nejsem doktor, nevim, jestli je to až tak cítit, jestli je tam blanka navíc:-)). Zapírej a zatloukej…a příště nebuď tak pitomá a počkej si pár let. Jsi ještě dítě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví