FlAsh_7

Je levnější jíst zdravě, nebo nezdravě?

Odpovědi
Kelt

To by se musela udělat bilance. Spočítat veškeré výdaje za potraviny a případně za léky. Levné salámy, sýry, nebo drahý alkohol. Biopotraviny. Výběr je velký. A záleží na tom, co bys posuzoval a co bys počítal.

Ametyst

Levnější je žít zdravě, protože se to týká toho, co si odříct, co nejíst, čemu se vyhnout. Pak se dají krásně spočítat neutracené peníze.

Nassin

Levnější a také dobré je to nezdravé, ale já bůček považuji za lék.

elkon

Některé ty takzvané zdravé potraviny, jsou o dost dražší, než ty běžné. Když se pak ale někde dočtete o jejich rozboru, tak zjistíte, že je to podvod. Často jsou takové rozbory v D-testu.

Srandista

Jíst nezdravě je levnější.

V restauraci jsou ryby a saláty skoro vždy dražší než klasické hotovky a minutky.

V obchodě také koupíš kilo krkovice pod 100 korun.
Což se o rybách, krůtím a kuřecím říci nedá (když není akce).
Zelenina je také drahá.

Záleží jak to pojmeš, ale rohlíky s paštikou budou vždycky levnější, než jídlo plné živin.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.