hapiky

Je kočka obyčejné domácí zvíře, nebo má v potencionálu mnohem víc?

Věříte, že údajně kočky skvěle zvládají navázat telepatický kontakt? Že mají ten dar, že umí přetvářet energii. Pohltí negativní a vrátí pozitivní. Mají šestý smysl?

https://svetkre­ativity.cz/le­cive-schopnosti-kocek-prichazeji-k-vam-vzdy-z-konkretniho-duvodu/

Nejlepší odpověď
annas

Ze zkušenosti vím, že kočka pohlcuje negativní energii i a dodává pozitivní. Místo, kam si lehne kočka, je špatné i pro člověka. Jde totiž o geopatogenní zó­ny.

Tím se liší od psa, u něhož je to naopak. Pes je fyzický ochránce, kočka „duchovní“.

Podle kočičí řeči lze vypozorovat, nejen to, to, co se s ní děje, ale i dění někde jinde.. Jenže kočka se nerada podřizuje, je svéhlavá, ale velmi citlivá.

Vím od jedné známé, že kočka rozpozná u člověka i zdravotní problémy. Svým teplem ulevuje různým bolestem u člověka. Ale kočka je " osobnost", není přítulná ke každému člověku.

Už jsem to zde jednou zmiňovala. Měli jsme zlou sousedku, která neměla ráda kočky. Zřejmě pohodila našemu kocourkovi,. Nepřišel domů, hledali jsem ho, neozýval se, další den znova, ležel mezi vysokými květinami na zahradě. Ošetření u zvěrolékaře už nepomohlo.

Opravdu nepřežil, ale doplazil se ke dveřím místnosti, v níž nejčastěji pobýval. Věřím, že se s námi přišel rozloučit, Zřejmě opravdu vycítil, že jsme byli jeho „přáteli“. Sedával na klíně a „četl se mnou noviny“. Je to už dlouho, ale vidím ho, jak zápasil s kunou… zahnal jim, i když utrpěl šrámy …

Další odpovědi
Lurius

Věřím že kočka nějakým způsobem vnímá intenzitu cizí bolesti a umí ji využít k utrpení oběti nebo naopak k pomoci druhým

GM

Kočka je NEobyčejné domácí zvíře. Život bez nich si neumím představit.

mosoj

Kočka je zvíře, které jako mnoho jiných zvířat, má některé smysly mnohokrát citlivější než člověk. Prostě je potřebuje ke způsobu svého života. Odtud pramení jejich některé, pro člověka nepochopitelné, chování. Netahej sem duchařinu.

Drap

Kočka je obyčejné domestikované zvíře a umí to co umí. Stejně jako ostatní zvířata. Každé z nich umí něco, čím je obdařila příroda. Neni třeba v tom hledat něco nadpřirozeného.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.