Lul

Je jednoduší bruslení na kolečkových nebo zimních bruslích?

Zajímá mne, zdali vám to na některých šlo lépe a rychleji nebo to vyšlo bez rozdílu.

Nejlepší odpověď
klumprt

Záleží na povrchu. Například na asfaltu to jde výrazně lépe s kolečky.

Další odpovědi
uccello

Asi na ledu. Na něm si tak nenamlátíš jako na asfaltu. :)

marci1

No nevím, ono to bude asi podobné. Záleží na sportovním talentu daného jedince. Já preferuji krasobruslení, od malinka jsem chodila bruslit a připadala jsem si jako mistryně světa. Na kolečkových bruslích jsem bruslila už méně. 🙂

natasanatasa

Já nevím no. Podle mě je to hodně subjektivní. Já se například naučila bruslit na ledu, takže k němu mám přirozeně blíž. In-liny jsem hodně dlouho odmítala. Až teď nedávno jsem jim propadla natolik, že jsem si musela konečně koupit nějaké pořádné z https://www.bau­erhockey.cz/ (Předtím jsem měla pouze nějaké levné ze supermarketu, které nestály za nic.)