hapiky

Je jazyk hrdina, nebo chudák, který je, co se týká údržby lidského těla, až na posledním místě?

Je to proti přírodě, když se některé části lidského těla(např. jazyk) s postupujícím věkem používá k jinému účelu než k jakému byl vytvořen?

Nejlepší odpověď
Jiří Bohumil

Pokud chápu dobře doplňující otázku, tak to proti přírodě asi není. I když moralisté budou tvrdit opak. 🙂
Ale v tom případě není ten jazyk ani hrdina, ani chudák a určitě nejde pouze o údržbu.

Další odpovědi
Drap

Proti přírodě to určitě neni. I když z tvé otázky neni jasné na co se ptáč. Vymýšlíš kraviny! Možná by se vyplatilo, kdyby ses vždy než položíš otázku, alespoň trochu zamyslel

Kepler

Nějak nerozumím na co se ptáš. Jazyk máš od narození až do smrti jen ke dvěma účelům: abys mohl jíst a taky artikulovat řeč. V každém případě je to asi jeden z nejdůležitějších orgánů po srdci.

hapiky

Zuby, vlasy, uši a vůbec očistu celého těla provádíme každý den a stejně dříve či později s nimi máme problémy.. Je nasnadě, že jazyk by si také zasloužil nějakou speciální péči. Přiznám se že o jazyk jsem nepečoval ve svém životě ani jednou. Ústní hygiena také není výlučně zaměřená jen na jazyk, přesto jazyk v drtivé většině lidí funguje perfektně. Proto jej označuji za bezúdržbového hrdinu.