ondra07

Je Fidži zabezpečené proti žralokům?

Zdravím, mám takový vtipný dotaz docela.. ale hodně mi to vrtá hlavou..

Mám v plánu jet na Fiji u Austrálie.. je to ráj a mě zajímá, jestli je nějak zabezpečené, abych tam potkal žraloka, když budu u břehu plavat.. nebo tam není žádná ochrana a prostě mě tam může napadnout žralok.. Mám z toho dost fóbii a vím, že tam žraloci jsou, sice tam dál, ale jsou..

A nerad bych tam potkal bílého žraloka..

Může mi někdo říct, jestli teda u břehu je šance narazit na žraloka či ne? :)
Doplňuji:
Jo, mám dotaz hlavně ohledně těch lidožravých žraloků..

Odpovědi
arygnoc

je vyššia pravdepodobnosť, že cestou na letisko/z letis­ka/do hotela/z hote­la/k moru vás zabije autohavária.
no a pokiaľ poletíte s nejakou malajskou aerolinkou, vôbec by som si nejako moc ďaleko do budúcnosti neplánoval.

;-Q

mosoj

Budeš mít dostatek adrenalinu. Žralok je jen zvíře a může tě nanejvýše pozřít k obědu nebo něco ukousnout.