kikiviki

je facebok bezpečný ?

nevim jetli je bespečný
Doplňuji:
prosim odpovězte nevim jesi se mužu přihlasit na fb ,jesli je bespočný ,děkuji za odpovědi

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Bedy

m

Pokud je člověk rozumný, tak nevidím důvod, proč by měl být Facebook nebezpečný. Ovšem podle dotazu být tebou, tak raději si ho nezakládám. Buď jsi malé dítě, co neumí pravopis a nemá ještě rozum nebo… no raději to psát nebudu.

Další odpovědi
marci1

n

Doplňuji:
Myslím, že není a lidé nebezpečí na FB podceňují. ☹

Retko

m

No zalezi cemu rikas bezpecny.. Viry ti urcite nenahaze, jelikoz je to nejfrekventovanejsi stranka na svete (podle wikipedie) a neco takoveho by se urcite rozneslo.

Ale pokud tam o sobe nacpes informace, ktere bys nechtela aby nekdo znal, tak v tom uz bezpecnost klesa…

Zdroj: https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/List_of_mos­t_popular_web­sites

anonym

n

Vytváří závislost a bezpečný je jen potud, co tam o sobě vyzradíš.

ponovotny

m

fb je bezpečný způsob, jak něco co je vaše (fotky, informace) věnujete někomu jinému

honza19hk

Zaprvé, se nauč kloudně psát a za druhý, když už dáš na výběr možnosti, tak by měly dávat smysl. A ne si jen mačkat písmenka na klávesnici.