terezie.k

Je facebook bezpečný?

Chtěla bych se zeptat jestli je facebook opravdu bezpečný, nebo jestli není příliš vhodný.

Nejlepší odpověď
badisko

Desatero tipů vedoucích k bezpečnějšímu Facebooku vám může pomocí. Samozřejmě, na 100% vás neochrání. A každý z tipů má jinou důležitost (čím více hvězdiček, tím vhodnější je). Jaký je ale nejzákladnější tip pro bezpečnější používání Facebooku? Popravdě? Nepoužívat ho. Má to ale jeden háček, pokud ho nebudete používat, může se za vás někdo začít vydávat. Takže je možná lepší ho nakonec používat. A vědět, „která bije“
vice zde…http://ww­w.lupa.cz/clan­ky/nebud-batora-aneb-jak-bezpecneji-pouzivat-facebook/

a zde…http://cs-cz.facebook.com/hel­p/441677795848490/

Další odpovědi
quentos

Vhodný … podle toho k čemu či pro koho.
Bezpečný… stupeň ochrany soukromí si na FB lze nastavit. Je to ale o lidech – pro ty, kteří mají tendenci hned o všem dávat vědět celému světu, vohdný ani bezpečný FB příliš není.

Braník

Určitě je nebezpečný pro lidi co tam sdělují své pocity,sdílejí své fotografie a píšou vše o své osobě .
Osobně fejsbůk nedoporučuji,už z hlediska ochany soukromí tak i své osoby.
To je můj názor.

marci1

Můj názor je, že facebook není bezpečný, ani vhodný. Vhodnější mi připadá třeba Skype. Tam mám opravdu jen příbuzné,nejbližší známé a přátele.

anonym

Všechno je v tom, jak si ho nastavíš.

sadr

Facebook je bezpečný asi jako prasklý prezervativ. Osobně ho používám ale doporučuji se zamýšlet nad tím co zveřejním a pokud je pro mě informace citlivá a zneužitelná tak ji tam nedám. Problém je spíše v dnešní době kdy nejsou v bezpečí ani data na osobním PC. Obecně čím méně informací řeknete svému pc tím lépe