Kai

Je dle vás trendem nákladní doprava vlastními prostředky nebo cizími prostředky? A proč?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
gecco

Cizí

Rozhodně cizími (pokud tedy chápu dotaz)…
Nepřepravuju náklady tak často, aby se mi vyplatilo mít vlastní nákladní dopravní prostředek…
😉

Josef 2000

Cizí

honza19hk

Vlastní

Doplňuji:
pod otázkou lze myslet téměř cokoli,ale pokud má velká firma (např stavební) dost práce a tudíž i peněz, má i svoje auta. je to totiž levnější provozovat svoje auta než platit dopravce. Já mám taky svoje nákla´dáky, přece nebudu platit spediční firmu a navíc nemám jistý že mě přijede.