JohankaDl

Je brzo vybírat plavky na léto?

Tak jsem se něják zabrala do vybírání plavek na léto a jedny jsem si vybrala (http://www.as­tratex.cz/plav­ky-jasmin2/plavky), ale spíš přemýšlím, jestli ještě není brzo je kupovat. Aby pak nepřišly ještě nový modely a já nelitovala, že jiný bych měla radši, přestože tyhle se mi moc líběj. Asi řeším kraviny, ale stejně by mi pomohl někdo s přehledem třeba z týhle branže :D

Odpovědi
GM

Závidím ti tvoje starosti. Promiň.

ke4n

no ujdou, ale víc se mi líbí ty Alida, Mandira nebo Arati

Nely.P

Chvíli bych ještě počkala 🙂

arygnoc

akože plavkový dizajnér?

pamela anderson nosila stále celé červené a furt vyzerala dobre.

;)

zzzzz

Můj manžel se taky diví, že si každý rok kupuju nové plavky, když on ty svoje má ještě z minulého tisíciletí. 😁

Dobre vyzeral ten silikon 🙂

bolak

já mám taky plavky ještě po dědovi

arygnoc

zzzzz:

nepoznáte sa vy s mojou?