Ponožka99

Je blbé začít jezdit na koni od 14 let?

Moc bych si přála začít jezdit na koni a rodiče mi to i dovolili, ale myslím si, že jsem se rozhodla už asi pozdě… :(

Nejlepší odpověď
Midas

Na koni se začíná jezdit už klidně od 10 let i míň… čím dřív se to člověk naučí..
Počky, ty jako myslíš, že už je pozdě ve tvém věku naučit se jezdit na koni? Na koni se naučíš jezdit kdykoli, klidně v 50 letech, kdyby člověk chtěl. Věk nehraje roli. Něco jako hra n hudební nástroje se učí snáz hned od mala, ale každý člověk se to dokáže naučit, v kterémkoli věku. A co se týká jízdě na koni, tak si myslím, že je úplně jedno v jakém věku se to učíš.

Další odpovědi
Alesh

Ve 14 je už na všechno pozdě, jediné, co ti zbývá je sedět doma a koukat z okna. 🙂
Pochopila jsi to, jak to myslím? 😉

orwell

Ve 14 na koníčka? Ale jo, to zvládneš 🙂

Malvína

Jen do toho běž. V důchodu by sis klepala na čelo, proč jsi to nezkusila.

elkon

Klidně jezdi, na věku nezáleží když tě to baví.

led

Blbé je o tom len hovoriť a neskúsiť to.

dubraro

Je to velmi obvyklý věk. Říká se, že děvčata se zajímají o koně nejvíc ve věku mezi poslední panenkou a prvním milencem.

ivzez

Začít jezdit na koni od 14 let hloupé není.

Ovšem ptát se na to cizích lidí?
Možná, že to přání přece jen není tak velké…