Jdu do Chorvatska ze sousedem,múžů mu pujčit auto na střídačku? Děkuji

Nejlepší odpověď
tom004

No,když jdetee pěšky,tak je to celkem jedno.:) Jinak není problém,aby si ten který bude střídat uzavřel odpovídající pojištění,a je to bez problémů.

Další odpovědi
mosoj

Pokud má řidičský průkaz proč ne ?
Ostatní je jenom na vás.

casey

Samozrejme, ze muzete. -iv- sice razi dobre heslo, ale to by znamenalo, ze by cestu do chorvatska musela odridit sama. To nezavidim ani ji, ani spolucestujicim, kteri budou hlidat, jestli uz nespi.

anonym

Pujcit muzete .. , ale ja sama razim heslo , ze manzela a auto nepujcuji. 🙂 Muzete sepsat smlouvu , ze v pripade , ze by naboural vlastni vinou ponese zodpovednost. Je to riziko. -iv-

cukrar

Můžete se střídat, slouvu mít nemusíte, pokud Vám způsobí soused škodu, tak Vám jí musí uhradit…