okoun

Jdou přes headset poslouchat mp3?

Koupil jsem si headset a nevim jestli přes to jdou poslouchat mp3

Odpovědi
kenyrts

Umožňuje poslouchat Vaše oblíbené písničky z MP3 přehrávače-určitě!!!!!
jeden tip za všechny:

Zdroj: http://www.ka­sa.cz/mobily-mp3-gps/koupit/750531/n­okia-handsfree/nokia-bh-103/

hem

Pro kvalitní poslech samozřejmě potřebuješ stereofonní headset a podporu stereo Bluetooth na telefonu (předpokládám, že mluvíš o Bluetooth headsetu) – jako má třeba Nokia XpressMusic. Počítej s tím, že telefon vydrží hrát pouze pár hodin…

Zdroj: mobilni-telefon.skladem­.eu/59117/nokia-5800-xpressmusic-blue-modry.html

GeSsTo

Ano jde to můžete poslouchat hudbu přes visoce kvalitním stereofonim heasdetem nebo přes bluetooth ale má to háček pokut posloucháte hudbu přes bluetooth tak počítejtejte s tím že
vám baterka moc dlouho nevidrží !!