Ergeti

Jdou někde sehnat finance bez banky?

Nejlepší odpověď
kropitko

Jasně u nějakého lichváře a na průšvih je zaděláno…
Doplňuji:
P.S a jsme u toho..Provident?? Půjčíte si 15000,zaplatíte 25000!! Ale jsou i horší lichvy

Další odpovědi
panenka

Ano jdou například u společností jako je třeba Provident musíte ale platit týdenní splátky a je tam velmi vysoké RPSN=realná procentní sazba nákladů.K vyřízení vám stačí jen doklady totožnosti příjem

anonym

Ideální – od Dobrého Známého.To je ale asi blbost,že? Půjček je mnoho,stačí otevřít noviny.Jestli chcete mít vážně vážné problémy,půjčte si od nějakého Harpagona.Ten divadelní H.-to je lidumil,proti těm dnešním zlatokopům.Dobře!! si to rozmyslete!

ReHu

Vydělat.

oskar

Dnes Vam půjči všude,jsou toho plne stranky v novinach,ale konce jsou katasrofalni.Sam jsem to poznal na vlastni kůži.Tak raději dejte od toho ruce pryč.

člověk

ZALEŽÍ JAK MOC TĚ BAVÍ SEX
TAM SE DÁ HOOOODNĚ VYDĚLAT

sobotkova

Jdou, dělám v tom oboru, ale nebankovní půjčky jsou vždy dražší.Samozřejmě i tam se musí splnit určité podmínky.
Bonita nebo ručení.
Napiš kolik potřebuješ na :
info.uspora@seznam.cz

fiurasek9

Bohužel nejdou, a ostatní?kdekoliv chtějí něco po vás dopředu(záloha,po­jištění atd.)jedná se o podvod peníze na 100%neuvidíte!!­.Spoléhají se na pravidlo:Zoufalý člověk dělá zoufalé činy.

sobotkova

A co takhle pohled z druhé strany.
O tyto půjčky žádají lidé většinou v registrech, tedy vlastně neplatiči, kteří prakticky už podvádějí své věřitele tím, že nedodržují smlouvy.Často mají více jak 7 závazků a chtějí další.Většinou už ví, že nebudou mít na splátky, ale bojí se exekutora , tak hledají..Samoz­řejmě, tají skutečnosti a lžou. Poplatků dopředu se bojí hlavně proto, že tuší, že se jim na to přijde.
Samozřejmě jsou na trhu i hnusné podvodné firmy, které žijí jen z těch poplatků, ale lidi si to udělali sami…
Dělám v tomto oboru,vybírám 200 Kč dopředu.
Protože polovina žadatelů nás jen tak prubuje a opravdu už nemají šanci, jen nás nechají pro ně pracovat a pak nedoloží podklady, protože je nemají, prostě si to chtějí jen zadarmo zkusit, co kdyby to náhodou vyšlo.
Většina žadatelů nemá ani na kredit a máme jim věřit, že budou mít tisíce na splátky.Takže za naše peníze bychom měli volat klientům, tisknout pro ně listiny, posílat doporučené dopisy..Kdo nemá ty dvě stovky dopředu,nemá ani na splátky.
A nejvíce mne šokuje, že když těm lidem nabídnu legální oddlužení soudní cestou, insolvenční řízení, tak do toho nejdou, protože jsou shnilí posbírat všechny upomínky, dopisy od exekutorů a přijet.
Přitom to není složité, ani drahé a ušetří statisíce korun. A hlavně jsou „hájeni“ před věřiteli..
ŽÁDNÁ MINCE NEMÁ JEN JEDNU STRANU…