_Bůh_

Jdete dnes také ke kadeřníkovi?

Já ano, ve 13:00.

Nejlepší odpověď
zjentek

Jsem heterosexuál, chodím k holiči.

Další odpovědi
paul1

Já byl u holiče naposledy před vojnou. Chodil jsem k panu Štanclovi na Letné, kde jsem bydlel. Takový správňacký holič srandista, rád na něho vzpomínám. Potom mně stříhali na vojně, po ní jsem se oženil a doteď mne stříhá manželka. S ubývajícími vlasy jí postupně ubývá i práce, se stříháním je razdva hotova.

Rokio

Dnes ne. Většinou mě stříhá máma.

_Bůh_

Zjentoš: To je v pořádku, já proti heterákům nic nemám. Jen pár jich je divnejch, ale když to nevnucujou ostatním, tak je to ok.
Sice jsou takoví zlí, můžou za 100 % dětí v dětských domovech, ale vysvětli to těm heterákům. Jsou to prostě trochu jiný lidi.

zjentek

Chápu tě, když naše řady řídnou, kdejaký přizdisráč si teď do nás kopne, ok, jak pražské.

jirka F

Zjentek: Jen pro upřesnění: Jakou roli hraje to jestli jseš heterosexuální nebo ne????

zjentek

To pochopíš coby normální chlap teprve u kadeřníka.