_136

Jde nějakým způsobem věřit, že proteinové produkty jsou kvalitnější než obyčejný produkty, co se týče složení?

Odpovědi
terry

Nelze říct, že jsou kvalitnější.
Pouze je to současný trend, do všeho strkat protein, protože ho většina lidí konzumuje v malém množství v obvyklé stravě.
Před lety v tolika výrobcích nebyl a tak lze předpokládat, že tento boom zase za čas pomine a bude jiný.

quentos

Úplně stejně stupidní otázka jako už několikrát.
Ano, VĚŘIT LZE ČEMUKOLIV. Třeba i tomu, že tě přinesl čáp.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Alesh

@Tomáš: já myslím, že chtěl napsal OVĚŘIT, ne jen VĚŘIT. 😉

quentos

To si nemyslím, protože na to, jestli „jde něčemu věřit“, se ptá pořád…