HeroSciHamst

JAVA – Jak nacpat button a to co dělá do jedné metody?

Programuju NXT robota vJavě a mám toto:

public static void main(String[] args) throws Throwable {
NXTComm nxtComm;

try {
nxtComm = NXTCommFactory­.createNXTCom­m(NXTCommFacto­ry.BLUETOOTH);
NXTInfo nxtInfo = new NXTInfo(NXTCom­mFactory.BLUE­TOOTH, „BOTNAMEHERE“, „BOTADDRESHERE“);
System.out.prin­tln(nxtComm.o­pen(nxtInfo));
DataOutputStream dos = new DataOutputStre­am(nxtComm.ge­tOutputStream());
DataInputStream dis = new DataInputStre­am(nxtComm.ge­tInputStream());

} catch (NXTCommException e) {
e.printStackTra­ce();
}
JFrame frame = new JFrame(„okno“);
JButton but1 = new JButton(„but1“);
frame.setResi­zable(false);
frame.setSize(640,640);
frame.setVisi­ble(true);
frame.add(but1, BorderLayout.CEN­TER);
}
Dá se do této metody dát něco jako but1.addAction(dos­.write(cislo)) (tohle je jen příklad, tohle nefunguje) abych mohl odesílat packety

Odpovědi
arygnoc

tlačítko dávate do konštruktora, jeho činnosť do metódy (tá je volaná appletom ešte pred vykonaním deklarácií v samotnom konštruktore, teda pri iniciácii appletu).

jedná sa o dve rôzne deklarácie, nedá sa metódou konštruovať .