Hufnágl

Jakým způsobem se vkládají vůně na stránky?

Ve schránce jsem našel katalog parfémů, rtěnek, krémů… a na některých stránkách jsou místa, která přetřením dlaně vyvolají vůni. Jak to tam dají?

Jakým způsobem vkládají vůně na stránky?

Nejlepší odpověď
annas

Ve své otázce jste neuvedl, kdo jsou ONI, takže chybí původce děje.

Pokud se neptáte po původci děje, je možné použít zvratné pasívum.

Nikdy jste neslyšel ? – Dveře se zavírají, Banány se dovážejí z …

Např. toaletní papír

„Vůně se aplikuje vždy na ruličku, ne na samotný papír, jako kdysi.“

https://www.tvo­jeharmony.cz/tip­s/vyroba-toaletniho-papiru-zajimavosti-nejen-z-davne-historie/

Ëxistují také „knižní parfémy“, takže i zde jde o nástřik.

Další odpovědi
elkon

Je to nástřik.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Hufnágl

annas
Ony ty vůně se vkládají samé?

annas

Hufnágl,

  1. Neuvedl jste podmět. Kdo vkládá vůně? Kdo jsou oni?
  2. Slyšel jste někdy o zvratném pasívu?

Stručné vysvětleno je v archivu>

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-je-to-opisne-a-zvratne-pasivum

Hufnágl

annas
Já znám jen o zvráceném negativu.