KratochKarel

Jakým způsobem spálím víc kalorií? Je lepší běžecký pás, nebo veslovací trenažer?

Odpovědi
elkon

Pohyb v přírodě. Běh, nebo jízda na kole.

Postmaster

Zkus pracovat fyzicky kde se unavíš při práci, a to je nejlepší spalování kalorií, a ještě vyděláš peníze.

IvkaH

Osobně jsem za veslovací trenažer, kde to tělo zabírá víc a je to pro tělo něco jiného než běh, který je hodně podobný chůzi.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

KratochKarel

Na ty veslovací trenažéry jsem se díval akorát nevím jestli jít do toho magnetického nebo s tím vodním odporem https://www.fit­ham.cz/veslova­ci-trenazery-bh-fitness