Vercule

Jakým způsobem se dá hezky a rychle vyformovat postava ?

Nejlepší odpověď
cochee

Hezky a rychle? Nijak.

Další odpovědi
_Bůh_

cvičením

seraphico

Co znamená rychle? Formování postavy chce čas, to nelze uspěchat, protože výsledek by byl pak tristní.

elkon

Sportem.

paul1

Nežrat a cvičit.

Millisek

Nepřemýšlela si nad ošetřením ? Mně to pomohlo dost. Dojíždím do Prahy na Aether kliniku, tak kdyby tě zajímalo víc, tak napiš nebo koukni na jejich stránky.

majki636

Určitě cvičením a je potřeba dodržovat nějakou stravu. Já si třeba objednala dietu, protože jsem si dala cíl, tak doufám, že se mi podaří ho dosáhnout.

Vercule

Majki636: Mohla bych vědět, jakou sis objednala ?

Allousek

Mám super zkušenost s nupo dietou. Držela ji sestra, takže jsem měla možnost ochutnat ty jejich drinky, tyčinky a polévky přišly mi chuťově dobré, tak jsem do toho šla taky.