jivaj

Jakým způsobem lze nahrát pořad na počítači, který nelze nahrát ani přes televizi?

Nejlepší odpověď
kurec

Jak nelze? všechno jde když to člověk umí

Další odpovědi
Dochy

Málo podrobností. U DVB-T pokud vím není žádná ochrana která by to blokovala, pokud už to TV nebo DVB-T karta +SW v PC podporuje.

cochee

Nahrát, nebo přehrát? To je, uznej, trošku rozdíl.

Brblal

Můj poskytovatel internetu nabízí přístup na: sledovanitv.cz
a tam jsou české a slovenské TV (chybí: Nova a Nova Cinema ale to mi nevadí tam jsou nekonečné bloky reklam…) hlavně tam jsou: Prima – ZOOM a Kino Svět…
Mohu si jakýkoli program nahrát (max. 4 hodiny) i v HD, pak shlédnout a smazat. Je tam i dost rádií.
Nenahrává se to do mého PC, ale přes to: sledovanitv.cz

Ten chytrej

Já mám grafickou kartu od Nvidie takže používám Shadowplay nebo můžete použít třeba OBS.

anonym

Před odpovědí je třeba upřesnit otázku. Jaký pořad ti nejde nahrát ? Na jakém zařízení/softwaru se snažíš program nahrát ? Nahráváš programy z DVB-T, DVB-C, DVB-S, DVB-T2, nebo nějaký čistě internetový stream typu O2TV ? Bez upřesnění nebude mít odpověď valný smysl. ..