IvkaH

Který z kardiostrojů má alespoň trochu vliv na tvarování postavy?

Nejlepší odpověď
mosoj

Lopata a krumpáč.

Další odpovědi
Smack

Veslovaci trenažér.

Lgee

Oba dva

Vercule

Rozhodně veslovací trenažer a doporučuju kupovat ty, co mají indukční a vzduchový odpor https://www.fit­ham.cz/bh-fitness-movemia-rw1000

Millisek

Hele ono i běhací pás má něco do sebe ;) úplně bych ten běh nezatracovala. Kdo má kvalitní stroje, tak je trinfit a dívala jsem se, že největší výběr mají na fitham.

majki636

Docela mě to láká si pořídit nějaký stroj domů, ale vzhledem k tomu jaký je výběr tak si netroufnu jenom tak do něčeho jít. Podle čeho jste si stroje vybíraly ?