cleavendka

Jaký typ jogy si vybrat pro zhubnutí a zformování postavy?

Doma u dvd cvičím pravidelně jógu, bohužel zatím výsledky se moc nedostavily. CHtěla bych začít navštěvovat studio jogy, kde nademnou bude aspon bude stat lektorka a bude mi rikat co neni dobre. Jen nevim jaky typ jogy si vybrat, aby ty vysledky byly vidět. Prosim o radu, moc dekuji

Odpovědi
cliwe

Do 3% tuku, bílý, např. Klasik. Do jogurtu dát 2× denně – půl hodiny až hodinu po obědě a 2 hodiny po večeři 2 polévkové lžíce vlákniny s nízkým podílem sacharidů např. Dobrá vláknina od Bonavity. Zapít pokaždé 300 – 500 ml vody. Mě to pomohlo spolu s pohybem k bezva postavě.
Doplňuji:
Až teď jsem dočetla otázku :DD Původně jsem dočetla jen k jog :DD Ale co jsem napsala to platí, k józe jde jogurt taky :DD

da ny

Zkušenosti zde: http://www.emi­mino.cz/disku­se/joga-a-hubnuti-146464/
Jóga a hubnutí:
http://www.fit­dieta.cz/joga-a-hubnuti

clapka

cliwe: co to je za žvásty? :D nic o jogurtech tu nic psaný není :D Prosím tě, já mám dobrý zkušenosti s létající jógou, ale aktuálně chodím na hot jógu. Zkus si o těchto něco najít a podle toho se rozhodni. Co jíš je tak trochu jedno (ať to zase není smažený), hlavně že budeš mít pohyb, samozřejmě jogurty nejlépe bílý taky doporučuju :D

zapalacka

U dývka to je na houby, dýháš blbě a pak se beztak i blbě cvičí. Chodím jednou týdně na hot jogu a citim se fajn. V nějakých centrech, spíš ve větších kde tohle pořádaj tak ti přpadně pohlídají i dítě. Dobré zkušenosti mám i s létající jogou, ale ta hot joga se mi mnohem vic vzila a mam ji radeji.

cleavendka

U te hot jogy vim ze tam je o neco vic stupnu, kolik jich tam cca je? Jsem totiž kuřačka a bojím abych se pak dokázala nějakým způsobem odplazit domů :D Diky za nazory, u dvd to celkej šlo, ale buh vi jestli sem vůbec cvičila tak jak jsem měla. Znáte nějaké místo v centru Brna kde se dá ta joga cvičit? Předcvičují tam i chlapi? 0=)