Avatar uživatele
kacenka23

Jaký svatební prstýnek – klaiscké nebo bílé zlato?

Ahojte všichni. Které prsteny se Vám líbí víc? Nevíme, jaké s manželem vybrat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, marci1 před 3233 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Nevíte, jaké si vybrat – takže si vybete ty, které se líbí nám???
:-OO

Manželka, někdejší, si kdysi vybrala žluté zlato – mně to bylo jedno, protože jsem jej stejně nenosil (práce manuální + s elektrikou)…
😉
Takže si vyber takový, který se lébí tobě, manžel jej, pravděpodobně, stejně nosit nebude…
😉
Doplňuji:
Reaguju na tvůj výběr z Diskuse a napíšu ti to i do Odpovědi…

SORRY, ale totok za tu cenu??? – asi nevíš, co s penězi, ale bohatá nejsi, bohatí lidé umí nakupovat…

Upravil/a: gecco

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Agneta

Jen né bílé „laciné“ zlato:DDD
Ono může být i s platinou, a pěkně drahé, ale vypadá stejně jen na stříbro:DDD

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

V dnešní době jsou módní snubní prsteny pro ženy osázené kameny, třeba i diamanty. Snubní prsten pro muže decentní. Líbí se mi více bílé zlato, ale samozřejmě „kvalitní“. Mám ráda stříbro. Záleží spíše na Tobě, manžel se jistě rád přizpůsobí, aby Ti udělal radost. 🙂 ♥♥

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

No mě osobně se klasika v barvě zlata nelíbí,prostě nemám tuto zlatou barvu ráda,i když prsteny jsou krásné.
Asi bych volila podle toho jaké jiné šperky nosíš,aby se to barevně mezi sebou nebilo,a viděla jsem i krásné stříbrné prsteny
https://www.fa­cebook.com/pho­to.php?fbid=10­204336149833731&set=gm­.1020612254656426&ty­pe=1&hc_locati­on=ufi
https://www.fa­cebook.com/pho­to.php?fbid=10­204336149153714&set=o­.988928127824839&ty­pe=3&theater

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Pokud nevíte, jestli klasiku žluté zlato nebo bílé, jsou pěkné i v kombinací.
Více se mi líbí jednodušší styl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Minas

Za dva roky se rozejdete, škoda penez za prsten, navíc pokud ti je 23, docela brzo na mrhání se životem. Svobode zdar

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1901 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kacenka23

Co říkáte na tyhlety? :) http://www.iz­lato24.cz/zla­to/snubni-prsteny/zlute-zlato/snubni-prsteny-s-kaminky-sire-5-mm-p106423.html

před 3233 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

  1. prsten bude velice háklivý mechanicky
  2. osobně bych nekupoval šperk na netu, ale pouze osobně
  3. SORRY, ale totok za tu cenu??? – asi nevíš, co s penězi, ale bohatá nejsi, bohatí lidé umí nakupovat…

před 3233 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Broukk

Tenhle internetový obchod je fajn :)) velikosti bezproblému sedí a i rychle doručení :) hezké prstýnky

před 3233 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kacenka23

To já samozřejmě vím, že prsten manželství nedělá, ale tak ztratit ho mi přijde trochu smutné… Uvažuji, že koupím prsten z netu, ať nemusím nikde lítat, velikost už mám odzkoušenou :) Nakonec asi zvítězí zlato

před 3233 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kacenka23

To já samozřejmě vím, že prsten manželství nedělá, ale tak ztratit ho mi přijde trochu smutné… Uvažuji, že koupím prsten z netu, ať nemusím nikde lítat, velikost už mám odzkoušenou :) Nakonec asi zvítězí zlato

před 3233 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek