kacenka23

Jaký svatební prstýnek – klaiscké nebo bílé zlato?

Ahojte všichni. Které prsteny se Vám líbí víc? Nevíme, jaké s manželem vybrat.

Nejlepší odpověď
gecco

Nevíte, jaké si vybrat – takže si vybete ty, které se líbí nám???
:-OO

Manželka, někdejší, si kdysi vybrala žluté zlato – mně to bylo jedno, protože jsem jej stejně nenosil (práce manuální + s elektrikou)…
😉
Takže si vyber takový, který se lébí tobě, manžel jej, pravděpodobně, stejně nosit nebude…
😉
Doplňuji:
Reaguju na tvůj výběr z Diskuse a napíšu ti to i do Odpovědi…

SORRY, ale totok za tu cenu??? – asi nevíš, co s penězi, ale bohatá nejsi, bohatí lidé umí nakupovat…

Další odpovědi
Agneta

Jen né bílé „laciné“ zlato:DDD
Ono může být i s platinou, a pěkně drahé, ale vypadá stejně jen na stříbro:DDD

marci1

V dnešní době jsou módní snubní prsteny pro ženy osázené kameny, třeba i diamanty. Snubní prsten pro muže decentní. Líbí se mi více bílé zlato, ale samozřejmě „kvalitní“. Mám ráda stříbro. Záleží spíše na Tobě, manžel se jistě rád přizpůsobí, aby Ti udělal radost. 🙂 ♥♥

iceT

No mě osobně se klasika v barvě zlata nelíbí,prostě nemám tuto zlatou barvu ráda,i když prsteny jsou krásné.
Asi bych volila podle toho jaké jiné šperky nosíš,aby se to barevně mezi sebou nebilo,a viděla jsem i krásné stříbrné prsteny
https://www.fa­cebook.com/pho­to.php?fbid=10­204336149833731&set=gm­.1020612254656426&ty­pe=1&hc_locati­on=ufi
https://www.fa­cebook.com/pho­to.php?fbid=10­204336149153714&set=o­.988928127824839&ty­pe=3&theater

ReHu

Pokud nevíte, jestli klasiku žluté zlato nebo bílé, jsou pěkné i v kombinací.
Více se mi líbí jednodušší styl.

Minas

Za dva roky se rozejdete, škoda penez za prsten, navíc pokud ti je 23, docela brzo na mrhání se životem. Svobode zdar

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

kacenka23

Co říkáte na tyhlety? :) http://www.iz­lato24.cz/zla­to/snubni-prsteny/zlute-zlato/snubni-prsteny-s-kaminky-sire-5-mm-p106423.html

gecco

  1. prsten bude velice háklivý mechanicky
  2. osobně bych nekupoval šperk na netu, ale pouze osobně
  3. SORRY, ale totok za tu cenu??? – asi nevíš, co s penězi, ale bohatá nejsi, bohatí lidé umí nakupovat…

Broukk

Tenhle internetový obchod je fajn :)) velikosti bezproblému sedí a i rychle doručení :) hezké prstýnky

kacenka23

To já samozřejmě vím, že prsten manželství nedělá, ale tak ztratit ho mi přijde trochu smutné… Uvažuji, že koupím prsten z netu, ať nemusím nikde lítat, velikost už mám odzkoušenou :) Nakonec asi zvítězí zlato

kacenka23

To já samozřejmě vím, že prsten manželství nedělá, ale tak ztratit ho mi přijde trochu smutné… Uvažuji, že koupím prsten z netu, ať nemusím nikde lítat, velikost už mám odzkoušenou :) Nakonec asi zvítězí zlato