Sportovkyně7

Jaký sport začít v 11 letech, abych se dostala na profesionální úroveň?

Jsem holka a nejvíce mě zajímá hokej, fotbal, ragby, basketbal a atletika.

Odpovědi
elkon

Takto nelze otázku položit. Nejsi robot, abys mohla dělat jakýkoli sport okamžitě. Pro vykonávání toho kterého sportu musíš mít nadání. Pak teprve pokud ti sport půjde, můžeš uvažovat, že by mohl být třeba k obživě.

Disraeli

To je celkem jedno. Dostat se na profesionální úroveň můžeš v čemkoli. Důležité je, aby tě to bavilo a věnovala ses tomu (a po chvíli tě to neomrzelo).
Z těch, které tě zajímají, si vyber ten, který tě baví nejvíc. Holka/ženy sice mají svoje vlastní týmy/kluby, ale zrovna rugby a hokej bych ti moc nedoporučoval. Záleží taky co myslíš tou profesionalitou (dělat to závodně a jen dětském věku nebo i později, účastnit se různých větších soutěží, být populární, živit se tím,…). Nejvíc možností ti zůstává v atletice. ;)

Sportovkyně7

Nejvíce uvažuji o fotbalu nebo ragby. Oba sporty jsem už zkoušela a oba mi šly.