Avatar uživatele
VaclavZeman

Jaký sport sledujete nejvíce?

Já určitě tenis. A to konkrétně ženský. Jsem veliký fanda moji lvice Petry. Znám se s ní a s její rodinou.

Jinak sleduju i fotbal, hokej, floorball, ale ne nutně všechno. A taky jen, když náhodou mám čas. Kdež to ženský tenis u mě má přednost. Děkuju.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kajoch před 388 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
jirka F

Jednoznačně většinou hokej, Ale hlavně když je mistrovství světa v ledním hokeji. Fotbal nemám moc rád.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
paul1

Fotbal, tenis, fandím hlavně Petře Kvitové (mé rodiště je Prostějov).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

To je různé. Když chci vidět pěkné holky, tak tenis, gymnastika, míčové hry, aerobic, kulturistika, atletika. No a když nějaké inteligentní vzrušení, tak fotbal, hokej a další kolektivní sporty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Nedívám se na sport. Raději ho provozuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mravenec

Žádný, nemám na to čas. 👦

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
boze muj

Kolektivní mužské soutěže kromě fotbalu a hokeje – házená, volejbal, basket, ragby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kajoch

Tenis, hokej, fotbal…a mnoho dalších

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pollon

Nejvíc sleduju atletiku, ale mám ráda i tenis, gymnastiku, krasobruslení, lyžování. 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
VaclavZeman

A co se týká těch kolektivních sportů, tak sleduji jedině reprezentační zápasy. Naši ligu ne. Ale častokrát si přečtu shrnutí na webu. Děkuju.

Avatar uživatele
Kelt

To je různé. Když chci vidět pěkné holky, tak tenis, gymnastika, míčové hry, aerobic, kulturistika, atletika. No a když nějaké inteligentní vzrušení, tak fotbal, hokej a další kolektivní sporty.

Nový příspěvek