VaclavZeman

Jaký sport sledujete nejvíce?

Já určitě tenis. A to konkrétně ženský. Jsem veliký fanda moji lvice Petry. Znám se s ní a s její rodinou.

Jinak sleduju i fotbal, hokej, floorball, ale ne nutně všechno. A taky jen, když náhodou mám čas. Kdež to ženský tenis u mě má přednost. Děkuju.

Odpovědi
jirka F

Jednoznačně většinou hokej, Ale hlavně když je mistrovství světa v ledním hokeji. Fotbal nemám moc rád.

paul1

Fotbal, tenis, fandím hlavně Petře Kvitové (mé rodiště je Prostějov).

Kelt

To je různé. Když chci vidět pěkné holky, tak tenis, gymnastika, míčové hry, aerobic, kulturistika, atletika. No a když nějaké inteligentní vzrušení, tak fotbal, hokej a další kolektivní sporty.

Rokio

Nedívám se na sport. Raději ho provozuji.

Mravenec

Žádný, nemám na to čas. 👦

boze muj

Kolektivní mužské soutěže kromě fotbalu a hokeje – házená, volejbal, basket, ragby.

Kajoch

Tenis, hokej, fotbal…a mnoho dalších

Pollon

Nejvíc sleduju atletiku, ale mám ráda i tenis, gymnastiku, krasobruslení, lyžování. 😉

VaclavZeman

A co se týká těch kolektivních sportů, tak sleduji jedině reprezentační zápasy. Naši ligu ne. Ale častokrát si přečtu shrnutí na webu. Děkuju.

Kelt

To je různé. Když chci vidět pěkné holky, tak tenis, gymnastika, míčové hry, aerobic, kulturistika, atletika. No a když nějaké inteligentní vzrušení, tak fotbal, hokej a další kolektivní sporty.